„Przeklęta” – Odcinek 4: Spotkanie po latach

W 4. odcinku telenoweli „Przeklęta”. Rodrigo wyczekuje przybycia Aurory na egzamin. Corina i Mónica wpraszają się do Elsy. Emisja 16 lipca 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Aurora odrzuca zaproszenie od Ernesta na wspólne wyjście. Rodrigo ma nadzieję, że spotka Aurorę podczas egzaminów wstępnych na uczelnię. Na hacjendę Elsy przyjeżdżają wdowa po jej bracie Corina i jej córka Mónica. Elsa domyśla się, że zależy im na przejęciu części spadku po Hipólicie. Już przy pierwszej okazji pyta je, na jak długo planują się zatrzymać. Brígida wychwala Ernesta przed Aurorą. Ofiaruje Aurorze w prezencie nową parę butów. Rodrigo nie może się doczekać spotkania z Aurorą. Aurora prosi Ernesta, żeby nie zwodził Brígidy. Pilar próbuje przetłumaczyć Rodrigowi, że gdyby Aurora chciała się z nim spotkać, już dawno by go odnalazła.

Ernesto spędza noc w domy Brígidy. Aurora prosi go, aby podał jej ciotce śniadanie, gdyż sama musi udać się na ważne spotkanie. Ponieważ nie zjawia się o czasie na egzaminie, Rodrigo traci nadzieję na spotkanie. Jego cierpliwość zostaje wynagrodzona. Dawni przyjaciele witają się serdecznym uściskiem. Aurora nie może nacieszyć się spotkać, gdyż jest podenerwowana egzaminem. Rodrigo dodaje jej animuszu. Mónica pragnie dowiedzieć się, w jakiej sytuacji finansowej znajduje się hacjenda. Camilo mówi Boni, że Rafael chce się z nią umówić. Po egzaminie Rodrigo odwozi Aurorę do domu. Mónica prosi Corinę, żeby nie dostarczała problemów Elsie. Rodrigo i Aurora w końcu mogą swobodnie porozmawiać. On pyta ją, dlaczego nie szukała go po śmierci ojca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

PrzeklętaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.