Macrina i Severo jednoczą siły, aby doprowadzić Aurorę do obłędu. Mónica skarży się, że ma rozwieszać plakaty za Aurorę. Luis wyjaśnia jej, że Aurora jest na pogrzebie swojej matki. Xochitl wyjawia matce, że Mónica także nienawidzi Aurory i jedynie udaje jej przyjaciółkę. Macrina nakazuje jej sprawić, żeby Mónica opuściła pokój Aurory. Jerónimo wyznaje Elsie, że zerwał z Epifanią. Ponciano ma nadzieję, że Dionisio spisze się w nowej pracy. Mónica wita Aurorę serdecznym uściskiem i mówi, że chciałaby jej towarzyszyć w pogrzebie matki. Elsa składa kondolencje Aurorze.

Aurora znów ma halucynacje. Po skończonej pracy Rodrigo zabiera ją w wyjątkowe miejsce, aby mogła się odprężyć. Mónica ponownie przygląda się im z zazdrością. Corina pomaga jej zapanować nad gniewem. Mónica oświadcza matce, że Rodrigo należy do niej i poślubi tylko ją. Rafaelowi nie udaje się dotrzeć do Aurory. Abundio obserwuje Aurorę i Rodriga podczas romantycznego wypadu, a następnie zdaje relację Severowi. Mónica zamierza oczernić Aurorę przed mieszkańcami miasteczka. Xochitl usiłuje wmówić Elsie, że lubi Aurorę.

Elsa postanawia wziąć udział w konkursie deserów. Apolonia wpada na identyczny pomysł. Tymczasem Altagracia namawia do udziału Maximinę. Proponuje, żeby zgłosiła się anonimowo. Gloria myśli, że Dionisio ciężko pracuje. On natomiast przy pierwszej okazji ucina sobie drzemkę, jednak zostaje nakryty przez Jerónima. Tobías cieszy się z powodu przystąpienia do pierwszej komunii. Rodrigo sądzi, że Rafael mógłby wypromować konkurs na najlepszy deser pośród kobiecej części miasteczka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 37: Konkurs przekleta


5 KOMENTARZE

  1. Nagła zmiana emisji ” Przeklętej” z 16.00 na 11.00 bez powiadomienia – tylko w Tv4. Coraz gorzej. No cóż, pewnie ” “Sekrety sąsiadów” będą miały większą oglądalność. Brak słów.

      • Oglądanie raczej nic nie pomaga, Tv4 już przeniosła ” Przeklętą” na 11.00 i jak widać ma inne plany co do telenowel. Teraz tylko czekać aż przerwą emisję jak to miało miejsce przy ” Drodze do szczęścia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.