Mónica domyśla się, że Xochitl dosypała czegoś co jedzenia Aurory, co wywołało u niej halucynacje. Zgadza się kryć ją przed Elsą, ponieważ jej również zależy na pozbyciu się Aurory. Chalo wyobraża sobie, że Inés śpiewa dla niego. Mónica mówi Aurorze, że w nocy wykrzykiwała okropne rzeczy przez sen. Dionisio skarży się Jerónimowi na swoje stanowisko.

Onésimo wspólnie z ojcem Basiliem zmuszają Severa do wyjawienia, gdzie ukrył zwłoki Carmen. Grożą, że poślą go za kratki, jeśli nie powie im prawdy. Następnie zwracają się do Rodriga z prośbą, by to on poinformował Aurorę o odnalezieniu ciała jej matki. Apolonia i Maximina są zbulwersowane wiadomością, że Aurora pracuje przy organizacji targów dla producentów. Na potrzeby tego wydarzenia Camilo oddaje do dyspozycji swój bar zupełnie za darmo. Pragnie w ten sposób zaimponować Aurorze.

Mónica robi się zazdrosna, gdy Rafael pojawia się na hacjendzie i wypytuje o Aurorę. Ciało Carmen w końcu zostaje należycie pochowane. Severo przygląda się ceremonii pochówku i płacze ze wściekłości. Aurora dziękuje Onésimowi i ojcu Basiliowi za ich pomoc. Mónica złości się na Rafaela, gdy ten wyjawia, że zauroczyła go Aurora. Severo usiłuje zbliżyć się do grobu Carmen, ale Ponciano go zatrzymuje. Aurora ma halucynacje. Gloria dziękuje Rodrigowi, że dał pracę Dionisiowi. Severo zwraca się z pretensjami do Macriny, że go wydała. Mimo tego, pozostają wspólnikami w pozbyciu się Aurory z hacjendy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 36: Godny pochówek przekleta


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.