Mónica uprzedza Xóchitl, że Macrina musi zdobyć się na śmielszy ruch, jeśli nie chce, aby Aurora zdobyła uznanie i sympatię Elsy. Rodrigo martwi się powracającymi halucynacjami Aurory. Obiecuje jej, że po targach zabierze ją do lekarza, aby dokładnie ją zbadał. Xóchitl prosi Aurorę o pomoc w przygotowaniu ciasta, którym Elsa mogłaby pochwalić się na konkursie deserów. W ten sposób stwarza sobie okazję do upokorzenia dziewczyny. Rodrigo zgadza się zostać świadkiem pierwszej komunii Tobíasa.

Macrina obawia się, że straci zaufanie mieszkańców, gdy Aurora przyjmie pierwszą komunię. By temu zapobiec, prosi Severa o pomoc w pokazywaniu wszystkim że Aurora jest przeklęta. Mónica symuluje ból brzucha, żeby wyłamać się z danej Aurorze obietnicy, że zostanie jej świadkiem. Severo powoduje eksplozję wskutek której obraz Matki Boskiej Samotnych spada. Xóchitl wykorzystuje sytuację, żeby wmówić zebranym, że strącił go rozgniewany demon mieszkający w Aurorze. Ojciec Basilio apeluje do wiernych, by nie dali sobie kłaść do głowy absurdalnych teorii i przypomina im, że Aurora udowodniła, że ma czyste serce.

Corina grozi Macrinie, że opowie Elsie o jej oszustwach. Macrina odpowiada jej, że nie ma żadnych dowodów. Dionisio przygląda się z zainteresowaniem łańcuszkowi z krzyżykiem podarowanym Tobíasowi przez Rodriga. Ponciano uprzedza go, by nie ważył się sprzedawać cennego przedmiotu. Rodrigo wręcza Aurorze w prezencie bransoletkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 38: Wystawiona przekleta


7 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem podejścia TV, mogli dać o 11 te programy z cyklu “dlaczego ja” , a serial pozostawić o 16. Jak tak dalej pójdzie to nic dziwnego że kwitnie telewizja internetowa.

  2. Co za podła zmiana z tym nagłym przeniesieniem ” Przeklętej” z 16.00 na 11.00 rano. Tv4 po raz kolejny mnie rozczarowała, chyba po prostu przestanę oglądać tę stację. Tak prawdę mówiąc tylko telenowele tam oglądam, bo poza tym nie ma tam dla mnie nic interesującego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.