„Odmienić los” – Odcinek 135: Priscila i Silvana pozywają Lolę

W 135. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila i Silvana chcą doprowadzić do aresztowania Loli. Emisja 9 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Ricardo słusznie domyśla się, że jego brat wrócił do domu na Wzgórzu. Juana i Felisa nie pozwalają Nicolasie opuścić domu z dzieckiem. Lola i Marta przerażają się na widok Mema i wzywają na pomoc Pabla. Ten niszczy zabawkę René. Chłopak ucieka w popłochu. Lola nie zamierza wnosić skargi przeciwko Galeanom. Nicolasa nie ulega Juanie i Felisie i uparcie obstaje przy zamiarze podjęcia pracy w domu na Wzgórzu. Komisarz staje po jej stronie i oferuje jej pomoc w dotarciu do nowego lokum.

Lorenza pojmuje, że jej syn nie kocha Priscilii i zgodził się na ślub tylko dlatego, że spał z kuzynką, dlatego namawia go do szczerej rozmowy z narzeczoną. René wraca do domu i opowiada rodzinie o incydencie z Memem. Lola przyjmuje Nicolasę w swoim domu i daje jej pracę. Priscila i Silvana idą na komisariat, żeby pozwać Lolę.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.