„Oblicza miłości” – Odcinek 121: Detektyw drąży w przeszłości Natalii

W 121. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Detektyw Alonsa szuka w Tuxpan informacji na temat Natalii. Emisja 9 maja o godz. 15:10 w TV Puls.

Rodrigo uprzedza dziadka, że odbył rozmowę z Diegiem i ten pozostawił im cień nadziei na to, że nie odejdzie z Caprico. Irene i Diego przygotowują ofertę, którą planują przedstawić Vicentemu, by ten zgodził się zrezygnować z Eskendy. Tadeo przegląda ją i stwierdza, że nie przekonają nią Vicentego.

Carmen prosi Eleazara, żeby postarał się o kreatywność, żeby ją zdobyć. Irene i Diego przedstawiają swoją propozycję Vicentemu. Ponieważ nie zostają wysłuchani, kontaktują się z Albertem, by prosić go o pomoc w opracowaniu legalnej strategii uwolnienia Eskendy spod wpływów Caprico.

Detektyw wynajęty przez Tadea jedzie do Tuxpan, by wypytać o Natalię. Romelia wmawia mu, że dziewczyna jest córką Carmen i ojca Juana. Eleazar zanosi Carmen serenadę. Alonso i Diego towarzyszą mu. Diego wpada w złość na widok Andrésa. Ten zwraca się do niego z pretensjami o to, co zrobił Natalii. Carmen wygania Diega.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.