„Odmienić los” – Odcinek 134: Priscila opowiada Marcelowi o Loli

W 134. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo myśli, że Lola pracuje w domu na Wzgórzu. Emisja 6 maja o godz. 13:05 w TV Puls.

Marta przyjmuje Priscilę i Silvanę w domu Loli. One, przekonane że Lola jest jej pracownicą, próbują oczernić jej imię. René planuje wysłać swojego robota na przeszpiegi do domku na Wzgórzu. Marta wspomina Priscilii i Silvanie o przyjęciu oraz składa im kuszące zaproszenie, żeby przedstawić im swoją rodzinę. Nicolasa wraca do domu, by oznajmić, że odchodzi razem z córką.

Priscila przeczuwa, że spotkała już wcześniej Martę, ale nie potrafi skojarzyć jej z ciotką Loli. Marta namawia Lolę, żeby zawalczyła o Marcela, jeśli jeszcze go kocha. Marcelo dowiaduje się od Priscilii, że Lola pracuje w domu w domu na Wzgórzu. Javier wyznaje Loli swoje uczucia. Ona nie pozostawia mu nadziei i wyjaśnia, że pojawił się w jej życiu zbyt późno. René zabiera Mema na przeszpiegi do domu na Wzgórzu. Ricardo zauważa zniknięcie brata.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.