„Włoska narzeczona” – Odcinek 140: Fiorella i Pedro ogłaszają, że są małżeństwem

W 140. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro dzieli się z bliskimi wiadomością o ślubie z Fiorellą. Emisja 5 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Celeste wypomina Aitanie, że poszła do łóżka z Osvaldem. Sonia śmieje się z długów rodziny De la Riva, a jej członków nazywa oszustami. Aitana wyprowadza się z domu oraz zapowiada rodzicom, że nigdy więcej im nie pomoże. Odrzuca także przyjaźń Aliny i wypomina jej, że nie ostrzegła ją przed Osvaldem.

Sonia postanawia wrócić do zawodu piosenkarki. Julieta dopinguje ją w tym zamiarze, w przeciwieństwie do Osvalda. Aníbal natrafia na zdjęcie Maria i zamierza je wykorzystać, żeby odegrać się z Juliecie. Sergio odbiera wiadomość od Aníbala i myśli, że ten będzie mógł udzielić mu informacji na temat Maria. Julieta raduje się na samą myśl, że dowie się czegoś nowego.

Diana opłakuje śmierć matki. W domu Adeli i Reynalda zbierają się bliscy Fiorelli, by świętować jej urodziny. Gdy pojawiają się doña Eloísa i Fildel, Pedro wykorzystuje okazję i dzieli się ze zgromadzonymi wiadomością o ślubie z Fiorellą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.