„Odmienić los” – Odcinek 127: Marcelo odkrywa intrygę Priscili

W 127. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo dowiaduje się, że Nacho stracił pracę z winy Priscili. Emisja 25 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Lorenza naśmiewa się z powitania, jakie zgotowały jej synowi Priscila i Silvana. Regina nakazuje René pozbyć się Mema. Marcelo dowiaduje się, że Juana, Felisa i Nacho już nie pracują na ranczu. Jest zły na matkę, że o niczym mu nie powiedziała. Molí znajduje kolczyki, które kiedyś Romano sprezentował Loli. Chłopak zastanawia się, jak potoczyły się losy pięknej nieszczęśnicy.

Ovidio informuje Marcela, że Nacho stracił pracę z winy Priscili, która posądziła go o próbę gwałtu, zaś Juana i Felisa wyleciały za to, że stanęły po jego stronie. Silvana i Priscila zapraszają Marcela do nowo otwartej restauracji w miasteczku. On nie przyjmuje zaproszenia, gdyż ma do nich żal o to, co zrobiły. Postanawia samotnie udać się do miasteczka i spotkać z byłymi pracownikami. Najpierw szuka Nacha w jego domu, lecz zastaje tylko Nicolásę. Udaje mu się za to spotkać Juanę i Felisę. Obie kobiety przekonują go, że Nacho został niesprawiedliwie potraktowany.

Silvana i Priscila domyślają się, że Ovidio opowiedział Marcelowi o incydencie ze zwolnionymi pracownikami i postanawiają się z nim rozmówić. Ten oświadcza, że nie boi się ich, tak samo jak nie boi się mówić tego, co wie. Następnie idzie do Lorenzy i składa swoją rezygnację.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.