„Odmienić los” – Odcinek 119: Priscila rzuca się na Nacha

W 119. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila myli Marcela z Nachem. Javier spotyka się z Lolą. Emisja 13 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Regina wybiera się na komisariat, żeby wypytać o Lolę. Po przesłuchaniu Marta i Lola zostają zwolnione do domu. Marcelo dowiaduje się o tym od Nacha i nie kryje radości. Lola zapowiada ciotce, że nie opuści domu dziadka. Marta prosi bratanicę, żeby nie zostawiała ją samą. Priscila mówi Marcelowi, że żałuje, że zgodziła się na wyznaczony przez niego termin ślubu.

Marcie śnią się koszmary z Aquilesem. Javier i Lola spotykają się na osobności w celu podpisania dokumentów, które zostawił Aquiles. Marta nie ufa Javierowi. Javier uświadamia Lolę, że nie będzie musiała spłacać długów dziadka, lecz jako jedyna spadkobierczyni przejmie w posiadanie jego majątek. Priscila bierze Nacha za Marcela, podchodzi do niego, obejmuje i całuje.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.