„Odmienić los” – Odcinek 107: Priscila pragnie opuścić Horneros

W 107. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Na przekór Silvanie Priscila chce opuścić hacjendę i wrócić do Paryża. Emisja 5 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Priscila wytyka Marcelowi, że oszalał z miłości do Loli. On sugeruje jej, żeby razem z matką opuściły hacjendę. Aquiles przychodzi do kościoła, by wyspowiadać się księdzu ze swoich grzechów. Decyzja o pozostaniu w domu Machadów staje się powodem kłótni Priscili z matką. Silvana upiera się, że nie powinny się z niego ruszać, chociaż jej córka jest innego zdania.

Aquiles wyznaje księdzu, że jest dziadkiem Loli. Lorenza próbuje zatrzymać Priscilę, gdy ta szykuje się do wyprowadzki. Marcelo proponuje matce, że odejdzie z domu, ale ona się na to nie zgadza. Priscila planuje sprzedać swoje ubrania Teodorowi i Agapicie, żeby zdobyć pieniądze na rozpoczęcie nowego życia z dala od hacjendy Machadów.

Aquiles prosi Lolę, żeby zamknęła się w swoim pokoju na całą noc. Priscila oznajmia matce, że chce wrócić do Paryża. Juana informuje Lorenzę i Marcela, że Priscila sprzedała swoje ubrania. Priscila nie słucha Marcela, gdy ten proponuje jej, żeby nie opuszczała domu w pośpiechu.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.