“Niewolnica Victoria” ponownie w TV Puls

Kolumbijski serial “Niewolnica Victoria” z Nereą Camacho w roli głównej od 23 stycznia ponownie w TV Puls.

TV Puls przypomni 62-odcinkowy kolumbijski serial pt. “Niewolnica Victoria” (oryg. La esclava blanca). Emitowana od kwietnia do lipca ubiegłego roku produkcja Caracolu była jedną z najchętniej oglądanych propozycji serialowych stacji minionego roku (gromadząc przed odbiornikami średnio 200 tys. widzów). W pierwszych tygodniach emisji oglądalność sięgała nawet 326 tys. widzów (4,08% SHR, dane z dn. 18.04.2015). Serial był dotąd emitowany w ponad 30 krajach na całym świecie tj. Chile, Hiszpania, Rosja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Turcja czy Wenezuela.

Tytułowa Victoria (w tej roli zdobywczyni Goi Nerea Camacho), znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają… (TV Puls)

Emisja od poniedziałku 23 stycznia w dni powszednie o godz. 14:00 w TV Puls. Opisy odcinków dostępne są na stronie https://www.novela.pl/opisy-odcinkow/niewolnica-victoria/

[tabs tab1=”Niewolnica Victoria – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Novelo pl czy Wasza strona podje zawsze sprawdzone informację bo nadal nie mam odpowiedzi czy Imperio – telenowela z Brazylii z 2014r została zakupiona do Polski przez grupę Polsat i czy będzie emitowana?

  1. Dziękujemy za komentarz. Szkoda, że nie dotyczy on wiadomości podanej powyżej.
   W notce informującej o sprzedaży telenowel Globo grupie Polsat zostało zaznaczone, że powstała w oparciu o informacje udostępnione przez zagraniczny tytuł prasowy. Nie była ona weryfikowana.

 2. Novelo.pl, czy “Império” będzie emitowane kiedykolwiek w Polsce?

 3. Znowu to samo ! Po co?

 4. Novelo.pl czy macie jakieś informacje czy telenowela brazylijska “Imperio” zostanie wyemitowana przez na którymś z kanałów z portfolio Polsatu bo od ponad roku zero informacji na ten temat? I czy polskie stacje tv nie dopada przypadkiem kryzys telenowl latino jak sądzicie? Bo jak narazie tylko jest jedna premiera na Tv4 “TVA”?

 5. Bardzo fajnie, że powtarzają ten serial. To rewelacyjna produkcja. Szkoda, że nie puszczają premier, ale nie ma nic złego jeśli jakaś część ramówki poświęcaliby na powtórne emisje.

 6. Moim zdaniem nie warto powtarzać tej telenoweli lepiej kupić jakąś nową np. Lo imperdonable lub Mi corazon es tuyo albo Las amazonas

 7. Wątpię żeby tv puls to puścili ja bym chciała la patrona lub en otra piel ale niestety pewnie nie puszczą coraz mniej puszczają telenowel Latino teraz dużo jest portugalskich hiszpańskich i tureckich

 8. Dobra wiadomość dla fanów kostiumówek a ja mam nadzieję że po jej zakończeniu Tv Puls wyemituje coś nowego np. kostiumowego np. Eta Mundo Bom lub Joia Rara (Globo) lub współczesną historię np. Lo Imperdonable.albo Pasion y Poder.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.