Marichuy mówi Adriánowi, że podjęła decyzję o porzuceniu przygody z teatrem. Juan Miguel opowiada Eduardowi o tym, jak odnazł żonę oraz komentuje jej obecny stan zdrowia. Przyznaje także, że czuł się zobowiązany powiedzieć Marichuy prawdę i zwrócić jej wolność. Po nieudanych próbach Cecilia w końcu ośmiela się wyjawić mężowi, że ich córką jest Marichuy. Patricio nie przyjmuje tego do świadomości. Marichuy postanawia opuścić stolicę. Ma nadzieję, że ojciec Anselmo znajdzie dla niej przytulny kąt gdzieś na prowincji. Juan Miguel mówi Mayicie, że wkrótce znów zobaczy się z mamą. Dziewczynka raduje się i wspomina mu o obietnicy Marichuy, że daje jej braciszka. Juan Miguel lekceważy jej słowa, przekonany, że to jedynie wymysł jego córki.

Isabela i Estefanía nie zamierzają się poddać. Chcą za wszelką cenę zachować to, co udało im się osiągnąć. Marichuy mówi księdzu, że oczekuje dziecka Juana Miguela oraz wyjawia powody, dla których chce opuścić miasto. Ojciec Anselmo zaskakuje ją wiadomością o odnalezieniu jej biologicznych rodziców. Isabela bierze na siebie odpowiedzialność za intrygę, której ofiarą padli Cecilia i Patricia, aby oczyścić z winy Estefaníę. Marichuy nie chce wiedzieć, kim sa jej rodzice, ani gdzie mieszkają. Chona i Casilda dokuczają Puricie, wygadując przykre rzeczy na temat jej matki – nazywają kobietę puszczalską i mówią, że jest pośmiewiskiem sąsiedztwa. Estefaníi udaje się zjednać sobie Patricia. Sędzia obiecuje jej, że wstawi się za nią u żony. Cecilia oznajmia mężowi, że sprowadzi Marichuy do ich domu i zmusi go, aby ją pokochał. Purita zwraca się z pretensjami do matki. Kobieta przyznaje się, jak zarabia na życie. Tuż przed wyjazdem Marichuy i Candelarii, ktoś puka do drzwi ich mieszkania.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.