„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 124: Zamach na życie Marichuy

W 124. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy zostaje postrzelona w głowę podczas próby teatralnej. Emisja 10 maja 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Estefanía i Isabela życzą śmierci Marichuy. Blanca udaje się na spotkanie z Omarem. Onelia gniewa się na Juana Miguela, gdy ten nie zezwala, aby zabrała Mayitę w podróż. Cecilia zdumiewa się niespodziewaną decyzją Estefaníi o wyjeździe. Sugeruje mężowi, że coś się za tym kryje. Blanca zdobywa się na szczerą rozmowę z Omarem. Wyznaje mu swoją miłość oraz wyjaśnia, że sprawa ze ślubem była jedynie pretekstem, aby wzbudzić w nim zazdrość. Dodaje przy tym, że wciąż drzemie w niej Ivette, lecz ma dobrą duszę. Juan Miguel wyjawia Candelarii, że nie poślubi Blanki. Pyta kobietę, czy ma szansę na odzyskanie Marichuy. Beatriz rezygnuje z przyjęcia oświadczyn Eduarda, gdyż jest zastraszana przez Amadora.

Marichuy zostaje postrzelona podczas próby teatralnej. W tym momencie Juanito robi się niespokojny. Juan Miguel bierze syna na ręce i próbuje uspokoić. Estefanía i Isabela sądzą, że Marichuy leży już trupem. Tymczasem ona wciąż żyje, choć jest ciężko ranna w głowę i w ramię, i zostaje odwieziona do szpitala. Lekarze natychmiast kierują ją na salę operacyjną. Leopardo przyznaje przed sobą, że nigdy nie przestał kochać Ivette. Eduardo dowiaduje się o wypadku Marichuy i zawiadamia Juana Miguela. W tym samym czasie Amador kontaktuje się z Candelarią. Juan Miguel jako pierwszy pojawia się na intensywnej terapii. Chwyta Marichuy za rękę i mocno ją ściska.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.