„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 125: Pożegnanie z synem

W 125. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Przekonana o zbliżającej się śmierci Marichuy żegna się z synem. Emisja 10 maja 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Lekarz uprzedza Juana Miguela o ryzyku, że Marichuy umrze lub jej mózg zostanie uszkodzony. Patricio dowiaduje się o wypadku, jakiemu uległa Marichuy i nie waha się przed odwiedzeniem jej w szpitalu. Ana Julia proponuje Amadorowi, że zastąpi Marichuy w przedstawieniu. Juan Miguel obwinia Amadora o wypadek Marichuy. Ana Julia wstawia się za nim i wyjaśnia, że ktoś podmienił atrapę pistoletu na prawdziwy. Patricio zawiadamia policję, aby zajęła się wyjaśnieniem okoliczności wypadku. Blanca powiadamia Omara o incydencie, którego ofiarą padła Marichuy.

Patricio i Juan Miguel dowiadują się, że u Marichuy doszło do wylewu krwi w mózgu i konieczna jest kolejna, ryzykowna operacja. Ojciec dziewczyny wyraża zgodę na jej przeprowadzenie, chociaż Omar stanowczo się temu sprzeciwia. Cecilia źle przyjmuje wiadomość o operacji. Estefanía nie jest zadowolona z faktu, że Marichuy przeżyła. Życzy jej śmierci. Między Eduardem a Amadorem dochodzi do kolejnej kłótni. Amador raz jeszcze grozi odebraniem dziecka Beatriz. Marichuy przyzywa swojego syna. Juan Miguel prosi ojca Anselma, żeby przywiózł dziecko do szpitala. Marichuy odzyskuje na chwilę przytomność podczas obecności Cecilii. Żegna się z synem i powierza go w opiece matce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.