„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 63: Armida jest szantażowana

W 63. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Rigoberto zostaje pełnomocnikiem Escobity. Emisja 13 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Claudio flirtuje z Armidą i skrada jej pocałunek. Tiburcio zaciąga Magdalenę do łóżka. Armida odbiera telefon z pogróżkami – ktoś grozi, że zabije Gertrudis, jeśli nie otrzyma sporej sumy pieniędzy. Później na jej telewizorze wyświetla się nagranie z Gertrudis i otrzymuje drugi telefon od szantażystów. Josefina wypytuje Gertrudis o jej powiązania z grupą wymuszającą pieniądze i przedstawia jej swoją wizję.

Felicito zostaje bohaterem – otrzymuje liczne zaproszenia do audycji radiowych, zaś jego przyjaciel Colorado proponuje, że sfinansuje jego kampanię na burmistrza. Escobita udziela pełnomocnictwa Rigobertowi, aby zarządzał jego akcjami w firmie. Armida sprzedaje swoją część udziałów. Pacho wręcza jej czek na pokaźną kwotę. Felicito startuje w wyborach na burmistrza Girardot. Armida zjawia się w miejscu wskazanym przez szantażystów i zostawia pieniądze. Kiedy próbuje się oddalić, ktoś uderza ją i grozi jej bronią.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.