„Na przekór przeznaczeniu” - Odcinek 61: Po nitce do kłębka | novela.pl

„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 61: Po nitce do kłębka

novela.pl 2 listopada 2017 0

W 61. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Lituma zdobywa dowód na to, że Guillermo José żyje. Emisja 9 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 61: Po nitce do kłębka

Armida i Claudio przybywają do Giradot w momencie, gdy Felicito opuszcza szpital. Lituma wnioskuje o wydanie listy połączeń telefonicznych Miguela oraz opowiada Silvie o swoich podejrzeniach co do Guillerma José. Claudio wyznaje miłość Armidzie. Wyjawia, że zaaranżował awarię samochodu, aby pobyć z nią sam na sam. Magdalena obejmuje nowe stanowisko w firmie.

Josefita przepowiada przyszłość Armidzie. Ma kolejną wizję, w której Gertrudis oddaje się w ręce policji i przyznaje, że stała na czele grupy szantażystów. Lituma śledzi Miguela, gdy ten udaje się do kryjówki Guillerma José i natychmiast zawiadamia Silvę. Wieczorem Felicito otrzymuje kolejny list z pogróżkami – to część planu wymierzonego przeciwko Miguelowi i zainicjowanego przez Silvę i Litumę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Komentarze »


X