Aby spotkać się z Mabel, Miguel wmawia Flor, że jest z Tiburciem w szpitalu. Nie spodziewa się, że nieufna dziewczyna podążała jego śladem i zna prawdę. Aurora prosi Litumę o pomoc dla przyjaciółki. Lituma zjawia się w mieszkaniu Mabel i przerywa jej spotkanie z Miguelem. Przy okazji ostrzega chłopaka, że go zdemaskuje. Kiedy zostają na osobności Miguel bez zastanowienia wyjawia Litumie, że Guillermo José żyje i udziela jej wskazówek, jak dotrzeć do prawdy.

Gertrudis wyrusza do Bogoty w odwiedziny do Armidy i zatrzymuje się u Brigith. Magdalena oświadcza Armidzie, że nie zabiła jej ojca. Claudio zapewnia Lucilę, że zawsze bronił Armidy, ponieważ wierzy w jej niewinność, ale także dlatego, że ją kocha i po cichu liczy, że jego miłość zostanie odwzajemniona. Przyparty do muru Miguel przyznaje się Flor do romansu z Mabel. Usiłuje wmówić dziewczynie, że Mabel wykorzystała go, żeby odegrać się na Felicicie i wciąż nie daje mu spokoju. Tymczasem Mabel oświadcza się Felitowi. Przeżywa rozczarowanie, gdyż mężczyzna nie chce opuszczać Gertrudis. Flor odwiedza Felicita. Jest gotowa na szczere zwierzenie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.