„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 56: Przerwany ślub

W 56. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Policja przerywa ślub Escobity i Rigoberta. Emisja 2 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martha obiecuje Armidzie, że wyzna całą prawdę o malwersacjach w firmie ubezpieczeniowej. Ceremonia ślubna Escobity i Rigoberta zostaje przerwana przez policję, która zatrzymuje Escobitę za wielokrotne przestępstwa. Flor przeżywa swój pierwszy raz z Miguelem. Nabiera pewności, że chłopak naprawdę ją kocha i proponuje mu wspólną ucieczkę za pieniądze wykradzione Margaricie. Po wyjściu na wolność Albeiro udaje się do domu Gertrudis. Na miejscu spotyka Tiburcia. Lucila odkrywa, że pieniądze zdeponowane przez Escobitę zostały przelane na konto Claudia. Pacho opowiada Claudiowi o śledztwie Armidy zmierzające do odnalezienia zabójcy Ismaela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.