„Moja nadzieja” – Odcinek 48: Ksiądz Tomás jest zazdrosny

W 48. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Pereyra zabiera płytę Esperanzy. Ksiądz Tomás jest zazdrosny. Emisja 29 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Siostra Genoveva udziela reprymendy Esperanzie za spoufalanie się z księdzem Tomásem, czym naraża nieposzlakowaną opinię klasztoru. Esperanza skarży się księdzu Tomásowi, który tym razem przyznaje rację siostrze Genovevie i proponuje nowicjuszce, by zachowali między sobą dystans. Jorge odwiedza siostrę Clarę i pomaga jej przypomnieć sobie kilka ważnych faktów z przeszłości.

Następnego dnia do klasztoru dociera informacja o podłożonej bombie. Podczas gdy zakonnice przeprowadzają ewakuację uczniów, Esperanza widzi, jak Pereyra i inny mężczyzna przyjeżdżają samochodem. Myśli, że ich celem jest zakraść się do pustego klasztoru i wykraść z niego płytę z dowodami zebranymi przez jej matkę. W desperacji wyjmuje ową płytę z sejfu i powierza na przechowanie Jorge. Tak naprawdę jednak Pereyra i jego towarzysz chcą ograbić Jorge z dowodów, które ten zebrał przeciwko nim. Gdy Jorge wychodzi z klasztoru, napadają na niego i zabierają płytę od Esperanzy, w przekonaniu, że zdobyli to, po co przyszli.

W tym samym czasie Pedro przyznaje się Loli, że to on wywołał aferę z bombą, żeby odwołać egzamin oraz udowodnić jej, jak bardzo ją kocha. Máximo wyznaje bratu, że oszalał na punkcie Esperanzy. Ksiądz robi się zazdrosny i nie potrafi tego ukryć…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.