„Oblicza miłości” – Odcinek 117: Natalia rezygnuje z Diega

W 117. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia nie chce widywać Diega, bo nie odróżnia go od Rodriga. Emisja 29 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Rodrigo odwiedza Natalię i podaje się za brata. Dziewczyna prosi go, żeby udawali rozłąkę, bo bardzo go kocha i nie może bez niego żyć. Diego ma pretensje do dziadka o to, co zrobił Natalii oraz że stanął w obronie Rodriga. Vicente ostrzega wnuka, że pogrąży Natalię, jeśli do niej wróci. Natalia odzyskuje wolność.

Diego dowiaduje się, że jego brat złożył wizytę Natalii i czyni mu z tego powodu wyrzuty. Bracia rzucają się sobie do gardeł i niechcący uderzają Vicentego, gdy ten próbuje ich ze sobą rozdzielić. Alberto wzywa Alonsa, żeby opatrzył Vicentego. Natalia nie chce widywać się z Diegiem, do czasu aż nie nauczy się odróżniać go od jego brata.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.