„Moja nadzieja” – Odcinek 171: Cichy ślub

W 171. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Clara niepokoi się o Esperanzę. Máximo i Eva biorą ślub cywilny. Emisja 19 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Clara i Esperanza przejmują się z powodu wyjazdu Jorge. Clara dodatkowo wdaje się w kłótnię z Lolą, która również jest nadpobudliwa. Esperanza źle się czuje, ale prosi męża, żeby nie niepokoił jej rodziców. Tomás wzywa do niej lekarza. Ten nie stwierdza u Esperanzy żadnych zmian, poza widocznym zdenerwowaniem i zaleca jej odpoczynek.

Clara przeczuwa, że Esperanza nie miewa się najlepiej i wysyła Jorge na zwiady. Jorge spotyka lekarza wezwanego do Esperanzy i Tomás jest zmuszony powiedzieć teściowi całą prawdę. Później przychodzi Clara, a za nią Pedro i Lola. Ta ostatnia prosi Clarę o wybaczenie za wcześniejsze zachowanie. Cała rodzina spędza ostatnie chwile razem przed wyjazdem Jorge.

Máximo zabiera Evę do urzędu stanu cywilnego i w tajemnicy przed wszystkimi pobierają się.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.