„Po prostu María” – Odcinek 33: Pojednanie

W 33. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Alejandro otrzymuje przebaczenie Maríi i planują wziąć ślub. Emisja 19 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Alejandro wyjawia Maríi, że jego matka umarła. Wspomina jej również, że Georgina bardzo ucieszyła się na wieść o tym, że została babcią oraz że jako jedyna w rodzinie aprobowała ich związek, dlatego pragnie prosić ją o wybaczenie oraz zobowiązuje się do spełnienia każdego z jej życzenia. María proponuje mu, żeby się pobrali i Alejandro nie zgłasza sprzeciwu. Cristóbal dowiaduje się o wizycie Alejandra u Maríi i przybiega do pensjonatu.

María zwierza się Alejandrowi, że obawia się kolejnego rozczarowania. On przysięga, że nie zawiedzie jej zaufania, po czym mocno ją przytula i całuje. Cristóbal jest przekonany, że María nie da się oszukać pustym słowom Alejandra. Feli uzmysławia mu, że kobiety często kierują się sercem, nie rozumem. Pina uważa, że Alejandro nie dotrzyma obietnicy danej Maríi.

Vanesa złości się na Estelę za to, że wspomniała jej ojcu o rzekomym ślubie z Didierem. María oznajmia Feli i Cristóbalowi, że Alejandro poprosił ją o przebaczenie oraz zgodził się na ślub. Cristóbal nie potrafi ukryć rozgoryczenia i wychodzi. Marco próbuje uświadomić Alejandra, że ślub z Maríą jest czystym szaleństwem, na który jego rodzina na pewno mu nie pozwoli. Namawia go, by wytłumaczył Maríi, że będą mogli się pobrać dopiero po tym jak ukończy studia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.