„Moja nadzieja” – Odcinek 168: Problemy i rozwiązania

W 168. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás odzyskuje mieszkanie dzięki pieniądzom od biskupa. Emisja 14 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Tomásowi udaje się wyjść z długów i odzyskać mieszkanie dzięki pomocy finansowej biskupa. Esperanza jest coraz bardziej wrażliwa z powodu ciąży. Tomás otacza ją opieką i obiecuje zawsze być przy niej.

Clara i Jorge postanawiają wyjechać do Salty. Niestety Lola nie może im towarzyszyć – załatwienie odpowiednich formalności mogłoby potrwać nawet sześć miesięcy. Na wieść o tym Pedro deklaruje niechęć do wyjazdu. Oczywiście i ten problem zostaje zażegnany, tym razem dzięki Tomásowi i Esperanzie, którzy zgadzają się przygarnąć Pedra i Lolę na jakiś czas.

Gato pożycza pieniądze od ojca na wynajęcie mieszkania i odzyskuje Gildę. Máximo próbuje pogodzić się z Evą, lecz ona dalej go odtrąca.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.