„Moja nadzieja” – Odcinek 166: Długi Máxima

W 166. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás mogą stracić dach nad głowa z winy Máxima. Emisja 12 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Clara i Jorge zostają małżeństwem. Pedro i Lola zostawiają ich samych, żeby mogli bez skrępowania cieszyć się z nocy poślubnej. Dominga martwi się, że przyjdzie jej opuścić Buenos Aires razem z matką, przez co straci kontakt z Fede. Chłopak rozważa dołączenie do niej, gdy tylko skończy szkołę.

Policjant zjawia się w mieszkaniu Máxima z wezwaniem do sądu. Rozpętuje się burza, gdy wychodzi na jaw, że Máximo popadł w długi i jeśli ich nie spłaci, wszyscy wylądują na bruku. Winny postanawia wziąć odpowiedzialność za swój czyn, lecz sytuacja wymaga zaangażowania także pozostałych domowników.

Komisarz zostawia intrygujcy list dla Jorge w jego mieszkaniu. Eva zostaje przyjęta do klasztoru i wkłada habit. Tomás oznajmia domownikom, że mają tydzień na opuszczenie mieszkania. Eva pojawia się na rodzinnym zebraniu i zaskakuje wszystkich swoim ubiorem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.