„Moja nadzieja” – Odcinek 165: Ślub Clary

W 165. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Clara i Jorge biorą ślub. Eva chce zostać nowicjuszką. Emisja 11 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Nadchodzi dzień ślubu Clary z Jorge. Esperanza i Tomás towarzyszą pannie młodej, zaś Gato i Máximo akompaniują panu młodemu. Turca zaskakuje wszystkich swym niezapowiedzianym przyjazdem i zostaje świadkiem Clary. Ibarra przyłącza sie do niej jako świadek Jorge.

Máximo wpada na pomysł kolejnego lewego interesu – planuje pobierać opłaty w zamian za wstęp na ceremonie ślubne. Posługuje się ślubem Clary i i Jorge, by sprawdzić powodzenie pomysłu. Wmawia Jorge, że goście są dalekimi krewnymi Clary z innego kraju. W końcu jednak Jorge odkrywa prawdę i rezygnuje z asysty Máxima.

Zakonnice organizują konkurs, by wyłonić tę, która poleci do Hiszpanii. Zwycięża Beatriz. Concepción mianuje Genovevę nową matką przełożoną oraz powierza jej kierowanie klasztorem. Eva pragnie zostać nowicjuszką i wstąpić do chóru.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.