„Moja nadzieja” – Odcinek 159: Rodzinna kolacja

W 159. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza organizuje rodzinną kolację. Leticia szuka Domingi. Emisja 3 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza stara się przekonać matkę, że choć wszyscy martwią się o przyszłość klasztoru, ona nie powinna poświęcać swojego życia, zwłaszcza teraz, gdy po wielu latach odnalazła szczęście u boku Jorge. Żeby ją odprężyć organizuje rodzinną kolację w domu.

Lola i Pedro dowiadują się o planach ucieczki Domingi. Niepokoi ich fakt, że dziewczyna o niczym ich nie uprzedziła. Gilda i Eva czują się oszukane przez Gata i Máxima. W odwecie zlecają wymianę zamków w drzwiach do mieszkania, by uniemożliwić im wstęp. Juana pomaga im we wszystkim, zaś później wychodzi z nimi na imprezę, na której pojawiają się także Gato i Máximo.

Rodzinna kolacja nie udaje się tak, jak zaplanowała to Esperanza. Dziewczyna nie sprawdza się w roli kucharki. W dodatku zostaje przerwana przez telefon z prośbą o pomoc Juanie. Leticia zjawia się w mieszkaniu Máxima z żądaniem wyjaśnień. Okazuje się, że Dominga zaginęła, a Lola jako jedyna może coś wiedzieć na jej temat.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.