„Twoja na zawsze” – Odcinek 101: Olvido zamknięta w szpitalu

W 101. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido zostaje oddana pod opiekę psychiatrów. Emisja 3 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Angustias staje w obronie Nelsona, kiedy policja przychodzi po niego, aby zatrzymać za usiłowanie zabicia Diega. Rodrigo i Ulises uprzedzają Jaguara, że jego koleżka wkrótce stanie przed sądem. Iran wybucha gniewem na wieść, że Olvido żyje i wciąż zagraża jej planom. Ma pretensje do brata, że darował życie jej rywalce. Rufina i Chayo przyjmują Vanessę w swoim skromnym domu. Obiecują, że ochronią ją przed jej rodziną.

Olvido nie rozpoznaje nikogo z rodziny. Jest tak zdezorientowana, że obarcza Diega winą za porwanie ich syna. Mecenas Canciano wykorzystuje niepoczytalność Olvido, by przejąć kontrolę nad majątkiem Balmacedów. Reakcja Pancha na wiadomość o odnalezieniu Olvido wywołuje zazdrość u Veróniki. David i Diego zgodnie podejmują decyzję o umieszczeniu Olvido w ośrodku na umysłowo chorych. Iran i Raquela przyjmują tę nowinę z wielką uciechą. Olvido trafia pod opiekę Sorayi, okrutnej i chciwej pielęgniarki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.