„Twoja na zawsze” – Odcinek 98: Nelson znów porywa Olvido

W 98. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran próbuje uwieść Rodriga. Vanessa sprzeciwia się matce. Emisja 31 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Mecenas Canciano planuje przejąć kontrolę nad majątkiem Olvido. Angustias chwali się przed Vanessą, jak odegrała się na rodzinie Rivas Santander za doznane z ich strony upokorzenia. Chayo chce, żeby Chuyo odnalazł własne szczęście, podczas gdy ona będzie szukała swojego. Późnym wieczorem Iran pojawia się w sypialni Rodriga i próbuje go uwieść. Citlalli nie potrafi ukryć prawdy na temat swojego małżeństwa z Nelsonem przed Juancho. Nelson odnajduje Olvido i porywa ją, żeby zabić. Diego podąża jego śladem. Esperanza upomina Iran, że w jej domu nie ma żadnej władzy. Vanessa uprzedza matkę, że nie będzie dłużej wykonywała jej poleceń. Oświadcza z dumą, że drugi raz wyjdzie za mąż tylko z miłości.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.