„Twoja na zawsze” – Odcinek 96: Olvido widzi Diega w telewizji

W 96 odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego nagłaśnia w telewizji poszukiwania Olvido i ich syna. Emisja 27 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Nelson prosi Jaguara, żeby nie donosił Iran o tym, że Olvido żyje, bo zgotuje im obu piekło. Vanesso i Chayo zostają wypisane ze szpitala. Esperanza i Rodrigo są zmuszeni tolerować obecność Iran w ich domu. Kobieta znajduje się na celowniku policji – jest główną podejrzaną w sprawie zaginięcia Olvido i jej syna. Verónica, przekonana o niewinności Tacha, nakazuje bratu wycofać wniesiony przeciwko niemu pozew.

Angustias nie może darować córce, że oddała swoją nerkę komuś tak nędznemu jak Chayo. Olvido ma przebłyski pamięci – przypomina sobie o porwaniu syna, lecz wciąż nie wie nic o swoim wcześniejszym życiu. Angustias jest zachwycona, gdy Rodrigo przychodzi z wizytą do Vanessy, albowiem żywi jeszcze nadzieję na powrót do wyższych sfer. Diego zostaje zaproszony do programu telewizyjnego, w którym będzie mógł poprosić widzów o pomoc w poszukiwaniach Olvido i ich syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.