„Twoja na zawsze” – Odcinek 94: Iran oddaje dziecko Olvido

W 94. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Jaguar odnajduje Olvido. Iran porzuca dziecko Olvido. Emisja 25 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Jaguar odnajduje Olvido, lecz nie może się do niej zbliżyć, gdyż szamanka i jej wnuczka nie odstępują jej na krok. Diego jest zmuszony wpuścić żonę z powrotem do swojego domu. Iran zgadza się zrzec prawa do opieki nad córką w zamian za wysoką zapłatę. Fernanda i Stefano ponownie spotykają się na soli rozpraw, stoją po przeciwnych stronach – ona broni Tacha oskarżonego o zabicie Gabriela, on zaś spróbuje udowodnić jego winę.

Chuy oddycha z ulgą, gdy lekarz oznajmia, że Chayo i Vanessa dochodzą do siebie po operacji. Esperanza i Rodrigo są niezadowoleni z obecności Iran w ich domu. Jaguar usiłuje dowiedzieć się, czy Olvido straciła pamięć. Olvido reaguje na wspomnienie o synu. Eufrasia planuje dobrać się do majątku siostrzenicy. Iran tymczasem kontaktuje się z Pirañą, która opiekuje się dzieckiem Olvido i Diega. Odbiera jej dziecko, a następnie zawozi je do stolicy i zostawia pod drzwiami sierocińca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.