Martín nie domyśla się, dlaczego obrazek z latawcem tak bardzo wstrząsnął Tanią. Moretti oferuje Tanii gościnę w swoim domu, gdzie będzie mógł lepiej o nią zadbać. Kobieta przystaje na jego propozycję. Moretti zabiera ją do swojego laboratorium, podłącza do jednej z maszyn i zaleca odpoczynek.

Lucía przyjmuje od Francisca zaproszenie na kolację. Choć spędza z nim przyjemny czas, nie przestaje odczuwać tęsknoty za Diegiem. Ema dalej próbuje nastawić matkę i Diega przeciwko sobie. Następnego dnia Tania wyjawia Morettiemu, że nie chce dłużej uczestniczyć w jego planie zemsty na Martínie. Moretti zgadza się darować życie Martínowi, ale nie za darmo. Martín kontaktuje się ponownie z Andreą, psycholog Agustiny. Pragnie zadać jej kilka pytań o problemy z pamięcią Tanii.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.