„Miłość na zakręcie” – Odcinek 36: Tania odzyskuje pamięć

W 36. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Ema urządza przyjęcie urodzinowe dla Lucíi. Martín pomaga Tanii. Emisja 4 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín nie może uwierzyć, że Tania straciła pamięć. Lina wyjaśnia mu, że Tania ma nawrót choroby, której nabawiła się po śmierci syna Morettiego. Lucía i Diego pierwszy raz idą do łóżka. Emma przygotowuje przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin matki. Benito uprzedza Lucíę o planach jej córki. Martín pragnie pomóc Tanii w odzyskaniu pamięci. Lina wmawia Tanii, że była narzeczoną syna Morettiego, zaś Moretti dba o nią jak prawdziwy ojciec. Ema zaprasza ojca na przyjęcie urodzinowe matki. Francisco zaskakuje je obie swoją uprzejmością. Moretti namawia Helenę do pracy dla niego. Martín zabiera Tanię do szpitala. Ona zgadza się mu zaufać. Francisco odwiedza Lucíę w firmie, by złożyć jej ofertę pracy. Tania odzyskuje pamięć.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.