„Miłość na zakręcie” – Odcinek 33: Moretti uderza Tanię

W 33. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Martín zostaje zatrzymany. Moretti awanturuje się z Tanią. Emisja 30 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Tania i Martín kochają się w domku na wyspie. Kiedy Martín budzi się, nie zastaje Tanii. Zdesperowany wybiega z domu, by jej szukać. Zwraca się o pomoc do policjantów, którzy rozpoznają go i zatrzymują. Víctor zabiera Diega do pokoju pokerowego. Wręcza mu pieniądze, które udaje się chłopakowi pomnożyć. Później Diego z dumą opowiada Morettiemu o swojej wygranej. Lucía i Ema jadą do szpitala. Benita zawiadamia Diega o operacji Lucíi. Chłopak niezwłocznie udaje się do placówki. Przed operacją wręcza Lucíi kwiaty, co wywołuje zazdrość Emy. Po operacji zaś prosi o rozmowę z Lucíą. Ema słyszy, jak Diego wyznaje jej matce miłość i wybiega z płaczem.

Martín dzwoni do Diega. Mówi synowi, że został zatrzymany. Diego prosi Morettiego o pomoc dla ojca. Patillo zjawia się u Martína i proponuje mu swoje usługi adwokackie. Informuje go, że jest wplątany w śmierci Emilii. Helena zawiadamia Víctora, że Tania przebywa domu Martína. Víctor jedzie po nią i zabiera ją do Morettiego wbrew jej woli. Tania zwraca się z pretensjami do Morettiego. Nakazuje mu wyciągnąć Martína w więzienia. Moretti broni się; nie akceptuje jej miłości do Martína i zadręcza wspomnieniem o Rodolfie. W trakcie kłótni uderza Tanię do utraty przytomności.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.