„Miłość na zakręcie” – Odcinek 23: Pranie mózgu | novela.pl

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 23: Pranie mózgu

novela.pl 9 czerwca 2017 0

W 23. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania flirtuje z Lucą na oczach Martína. Emisja 16 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 23: Pranie mózgu

Martínowi śni się, że Tania staje przed nim nago. Moretti posyła Diega po odbiór Patalla. Ema zadręcza się myślą o tym, kto może być ojcem jej dziecka.

Tania i Martín otrzymują nowe służbowe telefony. Ona prosi go, żeby nagrał ją swoim telefonem. Mężczyzna natychmiast przypomina sobie o żonie, którą także kiedyś kamerował. Lucía zdradza Benitowi, że musi poddać się kolejnym badaniom i prosi go o zachowanie dyskrecji przed Emą. Moretti usypia Tanię, by następnie wyprać jej mózg. Diego spotyka Lucíę w szitalu. Kobieta wmawia mu, że opiekuje się chorym przyjacielem. Moretti prosi Diega o przysługę, jednak ten odmawia z powodu pilnego wezwania do szpitala.

Zapada noc. Terapia Morettiego przynosi oczekiwany rezultat: Tania znów pała nienawiścią do Martína. Ona i Lina udają się do baru Barcelona, gdzie wyczekują nadejścia Martína. Lucía znajduje test ciążowy Emy. Diego otrzymuje polecenie podania niebezpiecznemu dilerowi przez strzykawkę jednej z substancji Morettiego. Martín zjawia się w barze i obserwuje, jak Tania próbuje uwieść Lucę.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;

Komentarze »


X