María wylicza wszystkie przywary Sorai, aby uświadomić Luisa Fernanda, że ona nie nadaje się na żonę. Później wyjawia Lupe, że czuje się oszukana przez Luisa Fernanda. Valmidir przyznaje przed Vanessą, że stracił głowę dla Maríi. Ona uświadamia go, że jeśli Luis Fernando także zakocha się w tej dziewczynie, staną się rywalami. Lupe prosi Luisa Fernanda, żeby nie zadręczał więcej Maríi.

Luis Fernando wyjaśnia Maríi, że wspomniał przy niej o ślubie z Sorayą, aby przekonać się, czy odwzajemnia jego miłość. Dodaje, że boi się kolejnego rozczarowania. Soraya dostaje ataku furii, gdy nakrywa Luisa Fernanda i Maríę razem, przymierzających się do pocałunku. Chłopak wmawia jej, że jedynie zabawia się z Maríą. Mimo wszystko, ona ucieka się do szamańskich sposobów, aby zatrzymać go u swojego boku. Wykrada chusteczkę, którą Luis Fernando przetarł oczy, aby oddać ją w ręce Calixty. Ta nakazuje jej nosić ją zawsze ze sobą, a po czterech nocach wybranek poprosi ją o rękę.

María relacjonuje Lupe ostatnią rozmowę z Luisem Fermandem. Wspomina, że chłopak wyznał jej miłość i obiecał, że pomoże jej zostać damą. Lupe obawia się, że to wszystko kłamstwa. Victoria wspomina mężowi, że dostrzegła zmianę w zachowaniu Luisa Fernanda. María widzi jak Luis Fernando i Soraya całują się.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.