„Maria z przedmieścia” – Odcinek 67: Histeria Sorai

W 67. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Alicia, Nando i Esperanza padają ofiarą agresji Sorai. Emisja 7 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Soraya niszczy pudełko z czekoladkami podarowane Alicii przez Nanda. Aldo radzi kobiecie, żeby pogodziła się z porażką. Ona jednak wierzy, że chłopak do niej wróci. Mecenas Armenteros mówi Luisowi Fernandowi, że Alicia nie jest maltretowana przez macochę. María obiecuje synowi, że wspólnie z ojcem będą zabiegać o wyciągnięcie Alicii spod wpływów Sorai. Soraya szczypie Alicię w ramię, żeby zmusić ją do wyjawienia, w kim się zakochała.

Soraya pokazuje Nandowi zranioną rękę. Żeby wzbudzić jego litość, wmawia chłopakowi, że próbowała odebrać sobie życie. Aldo umożliwia Nandowi zobaczenie się z Alicią. Para wyznaje sobie miłość. Soraya nakrywa ich razem i wpada w histerię. Wyładowuje swoją zazdrość na Alicii i w rezultacie zrzuca ją z wózka. Nando nie potrafi pomóc ukochanej. Kiedy Esperanza zbiera się, żeby wezwać pomoc, Soraya uderza nią o ścianę i doprowadza do utraty przytomności. Następnie sięga po nożyczki i wbija je w ramię Nanda. Przysięga, że zabije ich wszystkich, jeśli ośmielą się zadenuncjować ją policji.

Nando zostaje przewieziony do szpitala. María i Luis Fernando dowiadują się, że jest ich syn został ranny. Alicia zapowiada macosze, że nie zawaha się wydać ją policji, jeśli Nando albo Esperanza umrą. Soraya ignoruje jej ostrzeżenie, albowiem wierzy, że dzięki pieniądzom odziedziczonym po mężu przekupi policję czy sędziów.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.