„Maria z przedmieścia” – Odcinek 48: Wątpliwości

W 48. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando wynajmuje detektywa, żeby śledził Maríę. Emisja 12 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

María podnosi na duchu Nanda. Nie chce, żeby rezygnował z Tity. Veracruz tymczasem próbuje zniechęcić chłopca do dalszego zabiegania o względy ukochanej. Nando jednak nie zamierza się wycofywać, dopóki Tita otwarcie nie powie mu, że go nie kocha. Gdy później spotyka ją w towarzystwie Bernarda, prosi, żeby nie wiązała się z nikim innym, gdyż udowodni jej, że na nią zasługuje. Tita uprzedza go, że zawsze będzie traktowała go jak brata i wkrótce zrozumie dlaczego.

María oznajmia Agripinie, że Tita została adoptowana, rozwiewając tym samym jej wątpliwości co do związku dziewczyny z Nandem. José María zaczepia Maríę na ulicy, aby jej zagrozić. Tita jest smutna po rozmowie z Nandem. Nie chce więcej się z nim spotykać. Nando nie przyjmuje odmowy Tity. Penélope urządza José Maríi scenę zazdrości z powodu jego spotkania z Maríą. Agripina wyjawia Veracruzowi, że Tita i Nando nie są rodzeństwem.

Penélope i José María ślą kolejny anonim do Luisa Fernanda. Ostrzegają go, by baczniej przyglądał się poczynaniom żony. Fernando namawia syna, żeby zignorował wiadomość. María prosi męża, aby nigdy nie zwątpił w jej wierność i miłość. Oscar oświadcza się Sorai. María uprzedza Victorię, że Penélope i José María mogli dowiedzieć się, że Nando jest jej synem i próbują donieść o tym Luisowi Fernandowi, dlatego zamierza kupić ich milczenie. Victoria proponuje synowej, żeby zamiast ulegać szantażystom, powiedziała mężowi prawdę. Ona obawia się, że wtedy mąż wzgardzi nie tylko nią, ale także ich synem. Clemente zjawia się z wizytą w domu Veróniki. Luis Fernando nie przestaje rozmyślać nad otrzymanym anonimem. Ulega pokusie i postanawia śledzić żonę.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.