„La Bandida” – Odcinek 21: W obronie kobiet

W 21. odcinku serialu „La Bandida”: Graciela broni kobiet pracujących dla Ala Capone. Emisja w czwartek 23 lipca o godz. 20.35 w TVP 1.

Tommy namawia Gracielę, żeby została w Chicago na stałe. Ona tęskni za ojczyzna i chce do niej wrócić. Niebawem w domu mężczyzny zjawia się Ramiro, który chce rozmówić się z dawną znajomą. Bandida stara się bronić kobiet, które pracują dla Ala Capone. Przekonuje mężczyznę, żeby oddał zarządzanie interesem w ręce Kelly. Dzięki pomocy Artura siostra Catalina ma szansę otworzyć większy sierociniec. Musi przy tym uciec się do szantażu. Adela przyjmuje oświadczyny Simona. Do miasta przyjeżdża Valentina.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów prasowych
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/la-bandida





Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.