„La Bandida” – Odcinek 17: Nieudana akcja

W 17. odcinku serialu „La Bandida”: Leonor donosi policji na Juana i jego szajkę. Emisja w niedzielę 19 lipca o godz. 20.15 w TVP 1.

María ostrzega Juana przed Pablem. Leonor jest zazdrosna o Artura. Stawia na swoim i uczestniczy z bandą w jednej z akcji. Wpada w gniew, gdy przyłapuje Arturo na flirtowaniu ze okradaną dziewczyną i jej służącą. Z zazdrości kaleczy tej drugiej twarz, co skutkuje koniecznością ucieczki całej grupy. Za karę Juan wyrzuca ją z gangu. Arturo nie staje w jej obronie. Leonor mści się, donosząc na dawnych towarzyszy policji. Juan wpada w pułapkę zastawioną przez Gonzalesa. Nikt nie wie, że winnym wpadki jest Arturo. Pozostali przestępcy muszą się ukrywać. Arturo planuje oświadczyć się Leonor.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów prasowych
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/la-bandida





Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.