„Kotka” – Odcinek 40: Pablo błaga Esmeraldę o pomoc dla jego ojca

W 40. odcinku telenoweli „Kotka”: Agustín dostaje wylewu. Pablo błaga Esmeraldę, by wpłynęła na Cichego. Emisja 23 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Cichy mówi Esmeraldzie, że swoim zachowaniem rodzina Martínezów-Negrete wydała na siebie wyrok. Esmeralda mówi Pablowi, że nienawiść i uraza, jakie dzielą ją ich rodziny, mogą zaszkodzić ich miłości. Cichy mówi Pablowi, że jeśli rzeczywiście chce wziąć ślub z Esmeraldą, to będzie musiał przyjść do jego domu i poprosić o jej rękę. Lorenza nie domyśla się, że tak naprawdę złość męża wzięła z zazdrości o Blankę, jego platoniczną miłość, którą zobaczył ponownie u boku swojego największego wroga.

Esmeralda oświadcza Jarochy, że kocha Pabla i dla niego jest gotowa zrezygnować ze wszystkiego, co daje jej Cichy. Mercedes uświadamia Cichego, że wiele spraw wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby powiedział Esmeraldzie, że jest jego córką. On jednak woli zachować prawdę w sekrecie, przynajmniej do czasu, aż oczyści swoje nazwisko i zemści się na Martínezach-Negrete.

Po tym, co zrobił Agustín, Cichy postanawia podtrzymać wniesiony przeciwko niemu pozew. Agustín dostaje wylewu i trafia do szpitala. Lorenza obarcza winą Pabla i Esmeraldę. Esmeralda informuje Cichego o tym, co spotkało Agustína. Mężczyzna rozkłada ręce i mówi, że to gniew wpędził go w chorobę, ale to nie zmienia jego planów zemsty. Przy okazji powtarza dziewczynie diagnozę lekarza, który badał Blankę. Okazuje się, że kobieta nie cierpi na żadną przypadłość neurologiczną, a jej szaleństwo jest reakcją na ból, jakie przysporzyły utrata męża i córki. Zdesperowany Pablo błaga Esmeraldę, żeby przekonała ojca do wycofania pozwu przeciwko Agustínowi.

Emisja 23 października o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.