„Włoska narzeczona” – Odcinek 6: Pedro obwinia się o śmierć Tanii

W 6. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro czuje się odpowiedzialny za tragiczną śmierć Tanii. Emisja 23 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Fidel obiecuje Pedrowi, że zajmie się sprawą Tanii w jego imieniu, żeby uniknął skandalu. Fiorella wykrada z mieszkania Tanii jej pamiętnik, zanim trafi on w ręce policji. Fidel informuje przyjaciela, że ciało jego dziewczyny zostało zabrane do szpitala w celu przeprowadzenia autopsji. Pedro obwinia się o tragiczną śmierć Tanii. Sergio składa Pedrowi kondolencje i oferuje mu swoją pomoc.

Pedro obawia się, że babcia zechce go wydziedziczyć, kiedy się o wszystkim dowie. Mimo to, postanawia złożyć zeznania w sprawie śmierci Tanii. Komendant policji nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, czy zmarła faktycznie targnęła się na swoje życie, bo nie zostawiła żadnego listu. Fiorella ma ochotę wygarnąć Pedrowi, co o nim myśli, gdy ten pojawia się na czuwaniu przy ciele zmarłej dziewczyny i nie ma odwagi podejść do trumny. Adela wyjaśnia jej, że dla bogaczy, takich jak on, liczy się dobre imię, dlatego nie chce się niepotrzebnie narażać. Benito przyznaje rację Fiorelli i uważa, że Pedro już dawno powinien przeciwstawić się swojej rodzinie, a przynajmniej zadbać o koszty pogrzebu.

Eloisa szantażuje wnuka, by przyszedł na odczytanie testamentu dziadka. Jeśli tego nie zrobi, ktoś inny stanie na czele rodzinnej firmy. Fiorella dochodzi do wniosku, że życie w mieście nie służy zdrowiu Gianny i chce ją zabrać na ranczo, należące do rodziny Pedra, o którym opowiadała jej Tania. Gianna traci przytomność.

Emisja 23 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.