„Kotka” – Odcinek 1

Esmeralda jest sierotą i chociaż mieszka na składowisku, czerpie radość z prostych przyjemności. Pablo żyje otoczony luksusem, lecz narzeka na

Esmeralda jest sierotą i chociaż mieszka na składowisku, czerpie radość z prostych przyjemności. Pablo żyje otoczony luksusem, lecz narzeka na nudę i chciałby bawić się tak jak Esmeralda i jej przyjaciele. Jego brat Mariano nie przyznaje mu racji i nazywa Esmeraldę brudaską. Damián nie rozumie, dlaczego Esmeralda usługuje donii Ricie, “starej jędzy”, która nie traktuje jej z szacunkiem. Dziewczynka wyjaśnia, że nie ma na świecie innej osoby, a tej kobiecie zawdzięcza opiekę i wychowanie.

Doña Rita złości się na Esmeraldę, gdy ta po całym dniu włóczenia się nie przynosi jej ani grosza. Za karę wyrzuca dziewczynkę z rudery, w której mieszkają i każe moknąć na deszczu. Pablo próbuje porozmawiać z Esmeraldą, ale zostaje zatrzymany przez jej koleżków, którzy prowokują go do bójki. Jarocha próbuje namówić Ritę do znalezienia uczciwej pracy, jednak ta kręci nosem i jedynie narzeka na nieefektywność Esmeraldy. Przejęta losem dziewczynki wytyka starej kobiecie, że zmusza swoją podopieczną do żebrania, a do tego skąpi jej pieniędzy na jedzenie, żeby oddać wszystko skazanemu na więzienie synowi.

Pablo zaprasza Esmeraldę do swojego domu, żeby ją nakarmić. Dziewczynka jest rozczarowana, bo spodziewała się otrzymać znacznie więcej od bogatego kolegi. Pablo wyjaśnia, że to jego rodzice są zamożni, a on dostaje jedynie kieszonkowe na własne potrzeby. Na widok Esmeraldy matka Pabla wpada w złość i wyrzuca ją z domu. Sprzeciw kobiety nie powstrzymuje chłopca przed ponownym spotkaniem z “kotką ze składowiska”.

Emisja 31 sierpnia o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.