„Esmeralda” – Odcinek 89: Georgina spiskuje przeciwko Esmeraldzie

W 89. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Georgina chce wykorzystać Lucia, aby rozdzielić Esmeraldę i José Armanda. Emisja 5 stycznia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda woli, żeby to Álvaro odprowadził ją do domu. W obecności Fátimy Gustavo oznajmia Gracieli, że nie otrzyma spadku po zmarłym mężu. Graciela wcale się z tego powodu nie smuci, w przeciwieństwie do jej matki. Aurora zwraca Adriánowi jego portfel. On niszczy zdjęcie Gracieli. Rodolfo i José Armando widzą zniszczenia, jakich dokonała Fátima w przypływie złości, wywołanej wiadomością o tym, że Graciela nie dostanie spadku po Emilianie. Doktor Pérez Montalvo wyjawia Georginie, że Lucio jest jego przyjacielem. Dziewczyna zamierza posłużyć się mężczyzna, aby rozdzielić Esmeraldę i José Armanda.

Fátima powtarza Gracieli prośbę Rity o opuszczenie posiadłości Emiliana. Adrián zapewnia Florecitę, że nie kocha już Gracieli. Doktor Pérez Montalvo wyjawia Geoginie, że opada z sił, dlatego podjął decyzję o odstąpieniu swojego gabinetu José Armandowi, gdy ten zostanie jej mężem. José Armando pyta Esmeraldę, czy chciałaby wrócić do Casa Grande.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.