„Esmeralda” – Odcinek 5: Przyjęcie na cześć José Armanda

W 5. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando zaprasza Esmeraldę na przyjęcie. Emisja 29 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

José Armando obiecuje Esmeraldzie, że nie będzie więcej polował w górach. Graciela zarzeka się przed Fátimą, że nikt nie odbierze jej miłości José Armanda. José Armando zaprasza Esmeraldę na przyjęcie na jego cześć. Fátima i Graciela przyjeżdżają na ranczo. Fátima dziękuje Peñarrealom za zaproszenie oraz wsparcie, jakie udzielili jej po tym jak owdowiała. Graciela przedstawia się Adriánowi jako dziewczyna José Armanda. Florecita zachwala urodę José Armanda przy Esmeraldzie. Blanca wspomina Fátimie o Esmeraldzie, biednej i szalonej dziewczynie z okolicy. Rodolfo mówi Fátimie, że cieszy się z decyzji José Armanda o poślubieniu Gracieli. Dominga niepokoi się, gdy Esmeralda oświadcza jej, że chce założyć szmaragdowe kolczyki na przyjęcie José Armanda. Esmeralda przybywa na przyjęcie w Casa Grande. José Armanda zaprasza ją do tańca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.