„Esmeralda” – Odcinek 30: Niedostarczony list

W 30. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Fátima przywłaszcza sobie list adresowany do José Armanda. Emisja 8 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Fátima ujawnia przed córką swoje zamiary – planuje uprzykrzyć życie Esmeraldzie w Casa Grande. Esmeralda zgadza się spełnić prośbę José Armanda i zamieszkać w jego domu. Fátima umyślnie strąca wazon, cenną pamiątkę Peñarrealów, by obarczyć winą Esmeraldę. José Armando mówi Blance, że Dominga wkrótce odzyska mowę. Kobieta przyznaje się synowi, że poprosiła Esmeraldę, aby odsunęła się od niego. José Armando oznajmia swój wyjazd do stolicy w poszukiwaniu pracy. Crisanta prosi Dominge, żeby nie wyjawiała Blance prawdy o łączącej ją więzi z Esmeraldą. Fátima zagląda do listu do José Armanda, w którym doktor Lazcano zapowiada swój rychły powrót do Europy i gotowość zoperowania Esmeraldy. Postanawia nie przekazywać go adresatowi. Lucio odkrywa, że Esmeralda i Dominga opuściły chatkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.