„Esmeralda” – Odcinek 17: Graciela całuje Adriána

W 17. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Adrián zostaje ubodzony przez byka. Lucio wyrzuca Esmeraldę. Emisja 17 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Crisanta i Dominga wspominają okoliczności zamiany niemowląt. José Armando proponuje Luciowi, aby wspólnie zajęli się leczeniem wzroku Esmeraldy. Dominga wyjawia Crisancie, że nie zwróciła Esmeraldy jej rodzicom, ponieważ bała się reakcji Rodolfa oraz tego, że Esmeralda umrze. Crisanta słyszy jak Esmeralda mówi Domindze, że jej miłość do José Armanda nie ma przyszłości, ponieważ on jest bogatym paniczem, a ona biedną wieśniaczką.

Dionisio martwi się, gdy Adrián wyznaje mu, że zakochał się w Gracieli. Do uszu Gracieli dociera wiadomość o tym, że Adrián został ubodzony przez byka. Esmeralda mówi Luciowi, że José Armando już wie, co do niego czuje. Dionisio uspokaja Gracielę zaniepokojoną o życie Adriána. Wyjaśnia jej, że mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Lucio wyrzuca Esmeraldę ze swojego domu. Graciela całuje Adriána.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.