„Esmeralda” – Odcinek 12: Serenada dla Gracieli

W 12. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Lucio dowiaduje się, że Esmeralda kocha José Armanda. Emisja 10 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

José Armando zajmuje się Gracielą, która zwichnęła sobie kostkę po upadku z konia. Dziewczyna wstawia się za Adriánem i prosi José Armanda, żeby nie pozwolił ojcu go zwolnić. Florecita zdradza Esmeraldzie, że Adrián zakochał się w Gracieli. José Armando mówi Adriánowi, że Graciela wzięła na siebie winę za upadek. Rodolfo uprzedza Adriána, że po kolejnej wpadce pożegna się z pracą. Blanca namawia José Armanda, żeby zaniósł serenadę dla Gracieli. Esmeralda dowiaduje się o tym i przeżywa rozczarowanie. Żali się Domindze, że José Armando poślubi inną. Lucio przyznaje się Juanie, że poznał José Armanda. Prosi kobietę, żeby ściągnęła do jego domu Esmeraldę, gdyż jest przygnębiony i potrzebuje jej towarzystwa. Esmeralda wyznaje Luciowi, że zakochała się w José Armandzie. Adrián zanosi serenadę Gracieli.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.