„Dzikie serce” – Odcinek 51

María Alejandra prosi Carolę o pokazanie ksiąg rachunkowych. Jest zaskoczona tym, jak szybko kobieta uwinęła się z uporządkowaniem zapisów. Nie

María Alejandra prosi Carolę o pokazanie ksiąg rachunkowych. Jest zaskoczona tym, jak szybko kobieta uwinęła się z uporządkowaniem zapisów. Nie umyka jej uwadze suma pieniędzy, jaką Carola wyniosła z firmy jeszcze za życia Alejandro i uprzedza ją, by zwróciła cały dług, jeśli nie chce trafić za kratki. Eusebio mówi Lucíi, że teraz, gdy Miguel wie już o jej podejrzeniach, zapewne umawia się ze swoją kochanką w innym miejscu, ukrytym nieopodal rzeki. Lucía chce, żeby ją tam zabrał.

Karim wyznaje Mohamedowi, że chciałby znów być z Maríą, lecz przy zapalonym świetle, by widzieć jej twarz. Teobaldo wypytuje chirurga plastycznego o możliwość przeszczepu twarzy, żeby nadać jej normalny wygląd. Lekarz odpowiada, że do tego będzie konieczna nie jedna, lecz seria operacji. Carola wręcza Maríi Alejandrze czek. Serafina zaskakuje Octavio wzmianką na temat ciąży Maricruz. Mówi mu także, że przez naiwność Aracely Eduardo szybko owinie ją sobie wokół palca. María Alejandra mówi Juanicie, że nazwie swoją córkę Guadalupe. Miguel obiecuje Esther, że spróbuje być dla Lucíi taki jak dawniej. Teobaldo szuka Aracely, żeby powiedzieć jej, że będzie o nią dbał, by Eduardo jej nie skrzywdził.

Eusebio wmawia Lucíi, że dla niepoznaki Miguel spotyka się z kochanką tylko o wyznaczonej godzinie. Octavio wypytuje Aracely o Teobaldo. Ona odpowiada, że nie wie, czy mężczyzna dysponuje pokaźnym majątkiem, lecz myśli, że jest ważną osobistością. María Alejandra wypomina Caroli jej pobłażliwość wobec potomstwa gubernatora. Gubernator dowiaduje się, że jego syn i córka bywają w kasynie. Miguel uprzedza Lucíę, że wychodzi i wróci późno. Kobieta myśli, że idzie spotkać się z kochanką i rozkazuje Eusebio, żeby zabrał ją nad rzekę. Po powrocie na ranczo Miguel dowiaduje się od Esther o zniknięciu żony. Wyrusza na jej poszukiwanie. Tymczasem Eusebio zaciąga Lucíę nad rzekę, żeby ją wykorzystać. Miguel zjawia się w odpowiednim momencie i strzela do gwałciciela.

Emisja 13 maja o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta, César Évora; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.