Zuria Vega: ślub jak z telenoweli

Kiedy jej koledzy po fachu, w tym ekranowy partner, rozstają się, ona nadal wierzy w miłość i fakt, że można

Kiedy jej koledzy po fachu, w tym ekranowy partner, rozstają się, ona nadal wierzy w miłość i fakt, że można życie spędzić u boku jednego mężczyzny.

W ubiegłą sobotę (22 listopada) w nadmorskim Acapulco, w hotelu San Francisco Nayarti, sakramentalne “tak” ślubowali sobie Zuria Vega i Alberto Guerra. W skromnej ceremonii wzięli udział jedynie najbliżsi pary: rodziny, przyjaciele i… pies pana młodego.

O samej ceremonii niewiele wiadomo, bo ta odbyła się bez udziału prasy. Wśród gości paparazzi wypatrzyli przyjaciółki panny młodej: Anę Brendę Contreras i Jessicę Coch.

Po ślubie szczęśliwa Zuria napisała na swoim Twitterze: – Dzień czystej miłości. A jej mąż dodał: – Pierwszy dzień z mojego życia.

Aktorska para spotyka się od sierpnia 2013 r. W marcu tego roku, po siedmiu miesiącach związku 25-letnia Zuria i 32-letni Alberto zaręczyli się.

Niestety, nowożeńcy musieli przełożyć miesiąc miodowy, ze względu na zobowiązania zawodowe Zurii, która w tym tygodniu rozpoczęła zdjęcia do swojej najnowszej telenoweli, “Que te perdone Dios”.Comments

  1. Gratulacje:)

  2. Niech zyja dlugo i szczesliwie bo na to oboje zasluguja. :)

  3. Super

  4. Gratulacje :) :)

  5. Gratulacje :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.